Bejegyzések

Bejegyzések megjelenítése ebből a hónapból: október, 2020

Védelem

Kép
           Modern korunkban egyre több elektromos készülék vesz körül bennünket amelyek elektromágneses kisugárzásukkal kártékonyan befolyásolják az auránkat. Elmenekülni nem tudunk előle, de van rá mód, hogy védekezzünk ellene. Több éves kutatómunkával kifejlesztettem egy viseletet, melyek segítségével az emberi test körül hatékonyan védő energiamező alakítható ki, és ezáltal a szervezet biorezonanciái harmonizálódnak. A szerkó egyszerűen magába gyűjti a káros elektromágneses sugárzásokat. Egy idő után azonban telítődik, ezért hetente egyszer sós vízzel meg kell tisztítani.          Ez van, a kellően fejlett technika mára már megkülönböztethetetlen a mágiától.

Micsoda buli

Kép
          La Fontaine meséjében a hangya egész nyáron gyűjtöget, a tücsök pedig csak hegedül, ezért télire a hangyának elég élelme van, a tücsök meg éhezik.

Hogy is van ez?

Kép
            Ha ember alatt értjük a Homo Sapiens faj tagjait, és minden olyan élőlényt, aminek a genetikai távolsága a Homo Sapiensétől nem tér el jobban, mint a Homo Sapiens és a csimpánz közti genetikai távolság fele, akkor úgy is fogalmazhatunk, hogy az emberre a legjobban a csimpánz hasonlít, de őt még nem tekintünk embernek és ha valami jobban hasonlít az emberhez, mint a csimpánzhoz, akkor az ember, ellenkező esetben nem ember.

Hogy mik vannak

Kép
            Sophie Wilson karrierje egy találmánnyal indult: amikor megtudta, hogy az öngyújtók piezoelektromosságát, mint zavarjelet használva, a korabeli (’1980) nyerő automatákból ki lehet szedni a pénzt, egy rádió átalakításával készített egy eszközt, ami ezt megakadályozta. Erre - és nem a tehenek etetését automatizáló berendezésre, amihez Sophie már cambridge-i tanulóként mikroszámítógépet tervezett - figyelt fel az Acorn cég, akik leigazolták az akkor még fiatal (sz. 1957) informatikust. Itt érte azután életének legnagyobb sikere, egy mikroprocesszor mag gépi kódú utasításkészletének megírása kapcsán. Ez az Acorn Risc Machine (az ARM rövidítés ismerősebb) ami alig néhány év alatt minden idők legsikeresebb chipkészlete lett. Olyannyira, hogy ma ARM processzorok dolgoznak a mobiltelefonok 95%-ában, beépített vezérlőkben, a háztartási gépektől a szórakoztató kütyükig, de még laptopokban is. Egymilliárd ARM-chip üzemel autókban, 7 milliárd futkos ok...